tocaor_lviv (tocaor_lviv) wrote,
tocaor_lviv
tocaor_lviv

Фестиваль "Fandango de Ucrania-2012" - мета і концепція


Новий сезон фламенко у Львові автоматично означає:
 • Початок занять у школі «La Flamenca de Lviv»
 • Нові пеньї
 • Початок роботи з організації фестивалю “Fandango de Ucrania-2012”

Традиційно, раз на рік я пишу про концепцію фестивалю – для старих та нових учасників. Просто щоб нагадати «що, чому і як». Саме слово «фестиваль» кожна людина сприймає по-своєму. Не існує універсально визначеної структури фестивалю – кожен захід має свою специфіку, мету та концепцію. Тому для того, щоб не виникало питань стосовно фестивалю «Українське фанданго», в тому числі – й у контексті інших фестивалів, з задоволенням пишу ще раз – що у нас є, що у нас буде, а чого не буде ніколи.
 
ЩО У НАС Є
У нас є некомерційний всеукраїнський фестиваль мистецтва фламенко «Українське фанданго».
Мета фестивалю:

 • забезпечити територію для спілкування, знайомства та обміну досвідом фламенкістів України та інших країн
 • привернути увагу громадськості до мистецтва фламенко в цілому
Цим сказано все.
Концепція фестивалю лишається і лишатиметься надалі незмінною з моменту народження ідеї.
 
ЩО У НАС БУДЕ
В принципі, основний «скелетон» - головні заходи (концерти, пень, майстер-класи) – лишатимуться незмінними, мінятимуться лише деталі (місця проведення, тематика майстер-класів тощо). Проте у планах є додаткові сюрпризи, що мають пряме або опосередковане відношення до мистецтва фламенко або його українських представників J
Також планується участь фламенкістів з-за кордону. (Як відомо, Діма Басараб своїм переїздом до Півночі автоматично забезпечив «іноземну» складову контингенту, проте у 2012 році будуть люди ще й з… гмм… ближчого зарубіжжя).
Будуть креативи. Які саме? А це вже ваша справа, любі учасники. У 2011 сюрпризів було немало – у 2012 не розчаруйте J.
 
ЧОГО У НАС НЕ БУДЕ
 • У нас не буде зірок. На питання – «Хто маестрос вашого фестивалю?» відповідь є одна – «усі учасники». Всі учасники рівні. Показати свою крутість – почесно. Показати свою крутість над іншими – це не тут. До речі, таку точку зору я чесно озвучив «колегам по цеху» з Чехії, Німеччини та Іспанії, що присилали запит на участь у фестивалі. Вони в курсі.
 • У нас не буде конкурсів/номінацій/змагань. Тут ніхто не буде ні з ким нічим мірятися. У спорті є переможці, а є ті, хто лишився «у хвості» - так от тут такого не буде.
 • У нас не буде інтриг. Інтриг є достатньо у повсякденному житті та усіх соціальних спільнотах – і фламенко тут не виключення. Ми збираємо народ заради дружнього спілкування, а не заради косих поглядів. Якщо якісь артисти мають напружені стосунки, то цей фестиваль – ідеальна нагода їх покращити.
 • У нас не буде домінування у будь-якому його прояві, зокрема стилістичному. Я впевнений адепт «фламенко пуро», але радо вітаю артистів «фламенко фьюжн», прихильників джазу та східних напрямків у фламенко тощо.
 • У НАС НЕ БУДЕ НЕГАТИВУ.
 
Tags: фестиваль, фламенко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments